Ohlasy klientů

Vážíme si všech názorů našich klientů, mnohé ohlasy nám dodávají novou energii a sílu pokračovat.

Poslechl jsem si časopis v novém provedení a moc se mi to líbilo. Oceňuji i oživení předělů mezi články. Myslím to, když hudební předěl nějak souvisí s článkem. Dva načitatelé (muž a žena) bylo taky příjemné osvěžení. Tak už se těším na další číslo a moc Vás zdravím.
Roman Holík, Zliv

Vážení přátelé, jsem velmi ráda, že nyní posíláte nahrávky na digitálním formátu. Moc se již těším na příjemné chvíle při poslechu knih. S přibývajícím věkem se znovu učím být vděčná a nepřijímat vše samozřejmě. Velmi si cením vaši obětavost.
Anna Rausz-Kust, Nederland

Vážení, jsem rád, že přecházíte na digitální formu vašeho časopisu. S audio kazetami jsem měl problémy. Zdravím celou redakci a všechny, kteří se na tomto časopise podílí. Díky.
Vojtěch Pálka, Zlín

Vaše vynikající nahrávky s náboženským obsahem mi velice usnadňují moje osamělé a bolavé stáří. Ani nevíte, netušíte, jak jsem Vám vděčná.
Vlasta Cachová, Chrást u Chrudimi

Chci vám poděkovat za vaši práci, na každou nahrávku se velmi těším. Přeji vám hodně úspěchů ve vaší práci.
Zdeněk Mulač, Plzeň

Mam 85 rokov. Rád počúvam Vaše kazety – USB. Rád mám klasikov, v ktorých je podstatne menej duchovnej biedy – v ktorej teraz žijeme. Mám rád múdrosť, dobrotu, porozumenie, toleranciu. Vážim si každého človeka – je na Boží obraz. Vďaka srdečne za to, že Vás máme.
Ladislav Zlatoidský (rukou manželky), Trienčanske Bohuslavice