Jak darovat?

Lumen Christi nedostává a nikdy nedostávala žádné příspěvky od státu a až na několik málo výjimek nedostala ani žádné větší dary. Veškerá její činnost je proto zcela závislá na darech od drobných, většinou pravidelných dárců. Patříte-li mezi ně i vy, děkujeme.

Bankovní převod

Svůj dar můžete poslat na účet nadačního fondu fondu číslo 265818414/0300. Abychom vám mohli poslat potvrzení pro daňové účely (výši daru si můžete odečíst od základu daně z příjmu), napište prosím do poznámky pro příjemce svoji adresu.

Složenka

Chcete-li poslat svůj dar složenkou, zavolejte nám na číslo 242 446 984 nebo napište e-mail na adresu fond@lumenchristi.cz a my vám složenku obratem pošleme.

Dobročinná galerie

Pokud našemu nadačnímu fondu prostřednictvím naší Dobročinné galerie přispějete částkou alespoň 500 Kč, výtvarník David Wojkowicz vám na oplátku věnuje grafiku dle vašeho výběru. V dobročinné galerii můžete zaplatit i kartou prostřednictvím PayPal.

Závěť

Podpořit činnost našeho nadačního fondu můžete i formou daru ze závěti. Více informací.

GIVT

Podpořit nás můžete také běžným nakupováním ve vašich oblíbených internetových obchodech. Nestojí vás to ani korunu, jen trochu času. Stačí na stránce GIVT.cz kliknout na zelené tlačítko, vybrat patřičný internetový obchod, přihlásit se a začít nakupovat. Obchod potom určité procento z prodejní ceny věnuje nadačnímu fondu Lumen Christi.