Jak můžete pomoci

Lumen Christi nedostává a nikdy nedostávala žádné příspěvky od státu a až na několik málo výjimek nedostala ani žádné větší dary. Veškerá její činnost je proto zcela závislá na darech od drobných, většinou pravidelných dárců. Patříte-li mezi ně i vy, děkujeme.

Většina dárců posílá své příspěvky složenkou. Chcete-li nám pomoci tímto způsobem, zavolejte nám na číslo 242 446 984 nebo napište e-mail na adresu fond@lumenchristi.cz a my vám složenku obratem pošleme.

Svůj příspěvek můžete také poslat přímo na účet fondu číslo 265818414/0300 nebo 5040190008/4000

Můžete také požádat svoji mzdovou účtárnu, aby váš příspěvek pravidelně strhávala z vaší mzdy a zasílala na první z výše uvedených účtů. I malý, ale pravidelný dar nadačnímu fondu Lumen Christi velmi pomůže.

Dar nadačnímu fondu si můžete odečíst ze základu daně z příjmu a tím si daň poněkud snížit. Všem dárcům, kteří svůj dar pošlou složenkou, fond pošle potvrzení automaticky. U plateb provedených přímo na účet neznáme adresu, pokud neuvedete svůj variabilní symbol, potvrzení proto posíláme až na vyžádání, formulář zde. Toto potvrzení potom můžete předat na konci roku své mzdové účtárně nebo přiložit k daňovému přiznání.

Podpořit nás můžete nejen darem, ale i umístěním našich letáků se složenkou na vhodném místě, například v kostele, ve vhodném obchodě a podobně. Pokud byste nám chtěli pomoci tímto způsobem, kontaktujte nás prosím na telefonu 242 446 984 (úterý-čtvrtek) nebo 608 526 105 nebo e-mailem na fond@lumenchristi.cz.

Podpořit nás můžete také nakupováním na svých oblíbených e-shopech. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.CZ Část peněz z vaší útraty bude darována nám. Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času a při nákupu nezaplatíte nic navíc.