Jak to funguje

V naší dobročinné galerii můžete získat hodnotnou grafiku (giclée) z limitované edice abstraktních biblických ilustrací Davida Wojkowicze a zároveň pomoci křesťanské zvukové knihovně pro nevidomé.

Pokud věnujete nadačnímu fondu Lumen Christi 500 Kč nebo více, David Wojkowicz vám na oplátku věnuje a náš nadační fond zašle grafiku dle vašeho výběru (za předpokladu, že příslušná limitovaná edice již není rozebraná). Velikost grafiky je 30×30 centimetrů a edice je limitována 50 tisky. Pokud však věnujete 1,500 Kč nebo více, můžete si vybrat i velikost z limitované edice 25 tisků o velikosti 40×40 centimetrů.

Grafika (giclée) je podepsaná v pravém dolním rohu. Spolu s ni dostanete i certifikát pravosti s názvem díla, jménem a podpisem autora, pořadovým číslem v edici a celkovým nákladem edice. Edice o velikosti 30×30 cm je limitována na 100 kusů, edice o velikosti 40×40 cm je limitována na 50 kusů.

Svůj dar nadačnímu fondu můžete poslat bankovním převodem nebo zaplatit kartou. Platba kartou probíhá na stránkách PayPal. Nezapomeňte nás kontaktovat a sdělit nám jméno obrazu, o který máte zájem, a vaši adresu. Dar nadačnímu fondu si můžete na základě potvrzení, které vám později zašleme (tedy nikoli současně s vybranou grafikou), odečíst od základu daně z příjmu.

Platba bankovním převodem Platba kartou na stránkách PayPal
Číslo účtu:
265818414/0300Co to je giclée?
Termín giclée se užívá pro umělecké tisky stálebarevnými pigmentovými inkousty na papír archivní kvality, obvykle tištěné přímo autorem nebo v autorově přítomnosti. David Wojkowicz své limitované série ve velikosti 30×30 a 40×40 cm tiskne na matný, 100% bavlněný, archivní papír o váze 230 gsm pomocí originálních Epson UltraChrome HD pigmentových inkoustů. Kombinace tohoto papíru a inkoustu by měla zaručit stálobarevnost na déle než 100 let.